יש לכם שאלות ? פשוט התקשרו אלינו: טלפון: 077-4362672

מבצע שכפול מפתח לרכב

שכפול מפתח
קופץ לרכב

היכן ניתן לשכפל מפתח קופץ לרכב?

על מנת להגיע לשכפל מפתח קופץ לרכב יש לתאם איתנו הגעה. על מנת לשכפל מפתח לרכב יש להגיע עם הרכב, כל השלטים ותעודה מזהה. לפרטי הגעה ותאום מקום יש להתקשר 077-4362672.

כיצד ניתן לשלם?

אם ברצונכם לשכפל מפתח לרכב ניתן להגיע ולשלם באשראי או במזומן. איננו מכבדים שיקים.

האם יש אצלכם חניה?

בוודאי ! ברשותנו חניה תפעולית גדולה המשמשת את הלקוחות. אין צורך לבזבז שעות בחיפושי חניה. תאמו איתנו הגעה ונסדר לכם חניה במקום.

האם יש לי אחריות על המוצר שרכשתי?

ישנה אחריות בהתאם לסוג השירות הינו אתם מקבלים. אם הגעתם לשכפל מפתח ישנה אחריות שונה לכל דגם שתבחרו. במידה ומדובר בנזק מים או שבר של הלקוח לא תינתן אחריות על המוצר. על מנת לבדוק אחריות באופן ממוקד התקשרו אלינו ושוחחו עם נציג טכני מטעמנו.

עלות שכפול מפתח קופץ לרכב

אם ברצונכם לדעת כיצד מתומחרת עלות שכפול מפתח לרכב הנכם מוזמנים לקרוא את המאמר שכתבנו על הנושא בהרחבה. לאלו מכם הרוצים הסבר קצר נדגיש כי אין מחיר אחיד לכל דגם של רכב. לכל דגם ושנתון ישנו מחיר אכן וכן לכל דגם יש איכות אותה תוכלו לבחור. בשוק קיימים מקורות תחליפיים ומקוריים וכן חומר הגלם משפיע על המחיר. אם ברצונכם לברר כמה עולה לשכפל מפתח לרכבכם אנא צרו איתנו קשר בטלפון 077-4362672 או ב WHATSAPP שמספרו 052-7426242. טכנאי מטעמנו יעניק לכם את כל המידע והפרטים שהנכם צריכים.

שאלות נפוצות בנוגע לשכפול מפתח קופץ לרכב


חובה להגיע עם הרכב ועם תעודה מזהה. לקוח שלא יגיע עם הרכב לא יוכל לקבל שירות.

 


לא, אנו מקליטים את השיחות מתעדים מספר רישוי ומספר תעודת זהות של הרכב והנוכח במקום לצורך מעקב ובקרה של משטרת ישראל.

 

כן, במידה ועליך להחזיר שני מפתחות לחברת הליסינג אין שום בעיה. תוכל/י לשכפל אצלנו אין לנו שום קשר לחברת הליסינג, לקוח שישכפל מפתחות למטרות לא חוקיות עומד בבעיה בפני עצמו.

אנו תמיד ממליצים לשכפל מפתח נוסף שישב בבית גם אם אין עליו שלט. מספיק שיהיה לכם בבית מפתח שמניע על מנת שלא תהיו במצב של אובדן מוחלט. מצב של אובדן מוחלט אורך זמן רב יותר וכרוך בעלות יקרה בהרבה. לעולם אל תישארו עם מפתח אחד.

אובדן מוחלט של מפתחות הינו הליך מורכב ויקר יותר משכפול. אנו כותבים על כך המון במאמרים שלנו ועל אף זאת אנו עדיין מקבלים טלפונים מדי יום על אובדן של המפתח האחרון. במידה ולא דאגתם למפתח נוסף ואין לכם מפתח שמניע את האוטו אל דאגה ! לנו יש פתרונות. נוציא אליכם  מנעולן רכב מקצועי לשטח ונשחזר לכם מפתח בשטח.

הלקוחות מספרים עלינו

Testimonials
No testimonials were found.
דילוג לתוכן