יש לכם שאלות? פשוט התקשרו אלינו: 077-4362672

שכפול כרטיס רנו מגאן

כרטיס מפתח לרנו מגאן אינו מגיב ? כרטיס רנו מגאן מניע אך השלט אינו פותח את הדלתות ?
הודעת card not detected או card reader fault בלוח המכוונים והרכב אינו מניע ? 

לנו יש פתרונות !!!

אצלנו ניתן לרכוש כרטיס רנו תחליפי ומקורי על פי הזמנה.

אנו מספקים שירות שכפול מפתח כרטיס חכם לרנו מגאן ורנו סניק. במידה והמפתח שלט אשר ברשותך אינו מגיב, או מגיב לסירוגין אנו מספקים שירותי מעבדה מקצועיים בהם אנו מתקנים את כרטיסי רנו.
אין סיבה לרכוש כרטיס חכם לרנו במידה והוא אינו מגיב, אנחנו חוסכים לכם כסף ומתקנים את הישן ובנוסף מעניקים אחריות על התיקון ! אנו מכירים את כל התקלות של כרטיסי רנו, לרוב התקלות הנפוצות ביותר בכרטיסי רנו הן: לחצנים אשר אינם מגיבים או מגיבים לסירוגים, או כרטיס אשר אינו מניע אך פותח וסוגר את הדלתות באמצעות השלט. אנו מתקנים ומשפצים את כל כרטיסי רנן (רנו סניק, ולנסיס, מגאן, קפצ'ור, קולאוס, קליו, לטיטוד וכל שאר הדגמים).

 מבצע 40% הנחה בשכפול כרטיס חכם לרנו מגאן 3 לחצנים
הזהרו – מנעולנים אשר מציעים לכם כרטיס שלט חכם לרכב רנו במחיר נמוך משלנו עשויים לספק לכם שלט משופץ (משומש בפלסטיק חדש !!!) אצלנו תקבלו רק כרטיס חדש !!!

על מנת לשכפל / לתקן / לשפץ כרטיס לרנו צור עמנו קשר – לשעות הפעילות ודרכי ההגעה Read more

בין השירותים אותם אנו מספקים:
שכפול כרטיס שלט חכם לרנו
קידוד כרטיס שלט חכם לרנו אשר יצא מקידוד (ברח מקידוד)
מחיקת כרטיסי רנו שאבדו והנפקת אישור לחברת הביטוח על מחיקת הכרטיסים הישנים
תיקון כרטיס רנו שאינו עובד כשלט – השלט לא פותח את הדלתות
תיקון כרטיס רנו שאינו מניע את הרכב (הודעת שגיאה ברכב CARD NOT DETECTED)
שיפוץ כרטיס רנו שנשבר – פלסטיקה בית שלט שניזוק
חיתוך להב חרום נוסף לכרטיס רנו
חילוץ רכבי רנו בשטח אשר כל הכרטיסים / מפתחות אבדו לבעליהם

רנו מגאן פיתחה עבור הרכבים שלה כרטיס שלט חכם. בעזרת הכרטיס החכם שהוא למעשה SMART KEY פותחים וסוגרים את הרכב מרחוק ומשתמשים בו על מנת להניע את הרכב. לכרטיס להב חבוי אשר משמש “מפתח חירום” בעזרתו ניתן לפתוח את הדלתות במקרים של מצבר שהתרוקן או תקלה ברכב. עם זאת, ללא כרטיס פעיל לא ניתן להניע את הרכב.

שכפול מפתח לרכב רנו

על מנת לשכפל / לתקן / לשפץ כרטיס לרנו צור עמנו קשר – לשעות הפעילות ודרכי ההגעה Read more

זקוק לכרטיס רזרבי בעלות מופחתת ? יש לנו גם כרטיס סיני עבורך במחיר אטרקטיבי במיוחד.

מחשב הרכב של רנו הוא מחשב יקר ורגיש, קידוד בידי אדם שאינו מקצועי דיו עשוי לגרום לנזק בלתי הפיך למחשב הרכב !
בנוסף שימוש בכרטיס סיני / לא איכותי עשוי לתקוע אותך מחוץ לרכב בשנית.

מעוניין בכרטיס מקורי ? ניתן להזמין אצלנו ולחסוך מאות שקלים.

בצרפת מכת גניבת הרכבים פגעה בראש ובראשונה ברכבי רנו, על כן על יצרני רנו היה למצוא פתרון חכם לבלום את רוע הגזירה. לפיכך פותחה מערכת הגנה משוכללת ומתקדם אשר כוללת מספר רב של ניתוקי הנעה הצתה וגנבה לרכבי רנו וזו גובתה בכרטיס חכם. ראוי לציין כי אפילו לאינפיניטי וליגואר אין מערכות נטרול והגנה חכמות ומתוחכמות כזו אשר מותקנת ברכבי רנו.

החסרונות
הכרטיס החכם לרנו הוא מעגל אלקטרוני רגיש במיוחד. למי מאיתנו לא נפל צרור המפתחות על הרצפה פעם או פעמיים. זעזועים מסוג זה פוגעים במעגל האלקטרוני ומביאים לכך שלא יהיה ניתן להניע את הרכב. בעל הרכב מוצא את עצמו כעוס ומתוסכל לנוכח רוע הגזירה.

כרטיסי רנו מגאן, ולנסיס וסניק בנויים בצורת כרטיס אשראי וכוללים שניים עד שלושה לחצנים. הלחצנים מאפשרים את פתיחת הרכב מרחוק. בתוך הכרטיס מצוי גם שבב אלקטרוני (צ’יפ אימובילייזר) אשר ללא תקינות הכרטיס או הסוללה לא יהיה ניתן להניע את הרכב בלעדיו.
עקב אכילס של השלט כרטיס חכם לרנו הוא לרוב הבלאי של הלחצנים, הפלסטיקה (מעטה השלט) עליו לוחצים על מנת לפתוח את הרכב עם הזמן נשחק בשל עייפות החומר, כמו כן לכל לחצן ישנו אורך חיים של כ- 4000 לחיצות. אם כן הדבר הראשון אשר נשחק או מעטה השלט – הפלסטיקה ולאחר מכן הלחצנים עצמם.

חד פעמי
הכרטיס לרנו מגאן הוא חד פעמי מבחינות רבות. ראשית, כרטיס שקודד לרכב מסוים לא ניתן להעבירו לרכב אחר. הקידוד החכם מכיל שני חצאי קוד – “הצפנה”.
תחילתו של הקוד נמצא בכרטיס והקוד המשלים – מפתח ההצפנה – נמצא ברכב. שבב האימובילייזר שבכרטיס הרנו לאחר שזה קודד לרכב מסוים לא ניתן יהיה להעבירו לרכב אחר.
הפלסטיקה חד פעמית – לאחר שהכרטיס נשבר, ניזוק בשל בלאי טבעי, ויש לשפצו במעבדה מפרקים את בית השלט (הפלסטיקה). לאחר מכן משפצים את הכרטיס ולבסוף יש צורף בפלסטיקה חדשה על מנת לעטוף את המעגל האלקטרוני.
מנעולנים שונים בארץ מחזיקים פלסטיקות ברמות שונות אשר מגיעות מסין והמזרח הרחוק. בית השלט – הפלסטיקה נראית מקורית ולרוב תגיע עם סמל היצרן של רנו, אין זה אומר שמדובר בפלסטיקה מקורית או איכותית.

הכרטיס רנו שלי עבר שיפוץ – כיצד ניתן להבחין אם תוקן ושופץ במעטה איכותי או לא ? ישנם קריטריונים רבים, לנו יש את הניסיון והידע להעניק לכם אך ורק פלסטיקה איכותית. מנעולנים אחדים עשויים לומר לכם כי הלחצנים קשים ולכן איכותיים, אחרים יטענו כי הלחצנים רכים ולכן איכותיים. כל זאת הבל הבלים.
הלחצנים לא צריכים להיות קשים ולא אמורים להיות רכים, ישנה מידה מדוייקת שנמצאת באמצע השווה. בנוסף הגימור, סוג הפלסטיק, הדבק והחיבורים כל אלו משפיעים. אנו מספקים בנוסף לבתי השלטי מהפלסטיק גם בתי שלט מתכתיים, אשר לא ניתן להשיג עבור כרטיסי רנו אצל מנועלים שונים – בלעדי לנו !

היתורונת

מדובר במערכת הגנה משוכללת ואיכותית אשר בולמת גניבות של רכבי רנו, כרטיס אשר על מנת לשכפלו יש להיעזר במנעולן מוסמך ומקצועי ולא בכל מקום ניתן לקודד כרטיס שכזה.

הפתרונות והמחירים
כרטיסי רנו מגאן נמכרים בסוכנות רנו במחיר של 1070 ש"ח נכון ליום 20.1.17 כולל קידוד עבודה ומע"מ.
כרטיס לרנו סניק ורנו וללנסיס מגיעים ל- 1250 ש”ח
כרטיסי רנו לרכבים משנתונים 2011-2017 נמכרים במחיר של 1800 – 2300 ש"ח (קולאוס, פלואנס, קליו 3 ועוד…)

מה עושים כאשר אחד הלחצנים בכרטיס אינו מגיב ? הפלסטיקה של כרטיס רנו ניזוקה ונשברה? ישנן שתי אפשרויות:

1. במידה וזהו הכרטיס היחידי שברשותך, אתה יכול להחנות את הרכב ולהעמידו במקום בו הוא נמצא, לשלוח את הכרטיס למעבדה בחו”ל, לשלם עבור המשלוח ולהמתין עד כשלושה שבועות, לבסוף ולאחר שתשתלם בעבור עלות המשלוח והתיקון (במצטבר 450 ש”ח) תקבל לביתך כרטיס משופץ.

2. ניתן לפנות למעבדת השירות של סופר שלטים או של מרכז המפתח CarKey, שם יוחלפו הלחצנים השבורים / הלא תקינים, על הכרטיס תורכב פלסטיקה חדשה (מעטה – בית שלט חדש ואיכותי מפלסטיק או מתכת !), הרכיבים התקולים יוחלפו ותוכלו ליהנות מכרטיס לרנו תקין עם אחריות ללא תוספת מחיר !
וכמה זה עולה לי ? הרבה פחות משיפוץ ותיקון בחו”ל, המחיר משתנה בהתאם לבית השלט ודגם הרנו שברשותך.

3. אני זקוק לכרטיס רנו חדש ? האם ניתן לשכפל אצלכם ? בוודאי, לנו יש את כל המכשור הציוד הידע והכלים, תמיד יש לנו כרטיס רנו זמין במלאי עבורך (כרטיסים עד שנת 2009 במלאי תמיד מעל 2009 יש להתקשר ולוודא זמינות)
אנו מוכרים אך ורק כרטיסי רנו חדשים ואיכותיים !!! היזהרו מנעולנים רבים עשויים למכור לכם כרטיס רנו משופץ מבלי שתוכלו להבחין בכך !
הכרטיסים אותם אנו משווקים מיוצרים באירופה בניגוד לכרטיסים אשר מוצפים בשוק ומוצעים למכירה במחירים מפתיעים במיוחד.
הזול נהיה יקר !

על מנת לשכפל / לתקן / לשפץ כרטיס לרנו צור עמנו קשר – לשעות הפעילות ודרכי ההגעה Read more

 

* למען הסר ספק, אנו לא מייצגים את חברת רנו, אנו לא משווקים של חברת רנו ולא מפיצים של חברת רנו, אנו מספקים שירות שכפול מפתחות לרכבי רנו ואין לנו כל קשר לחברת רנו.

דילוג לתוכן