יש לכם שאלות? פשוט התקשרו אלינו: 077-4362672

מפתח לרכב

שכפול מפתח לרכב  | שכפול מפתחות חכמים לרכב | תיקון מפתח לרכב | רק ב CARKEY4U | 

שכפול מפתות לרכב


לחץ על תמונת יצרן הרכב להצגת דוגמאות לדגמי רכב להם אנו מספקים שירות. גם במידה והרכב אשר בבעלותכם אינו מופיע ברשימה צרו עמנו קשר ונשמח לסייע לכם.


CarKey מרכז המפתח מספקת שירותי מנעולן רכב מקיפים לכל יצרני הרכב. אנו משכפלים, מתקנים, משפצים ומקודדים מפתחות אימובילייזר ומפתחות חכמים לכל סוגי כלי הרכב.

שאלותפרטי התקשרות

 

שבב אימובלייזר במפתחות לרכב

מכת גניבות הרכבים החלה בשנת 96. יצרני הרכב החליטו לשפר את מיגון הרכב והמציאו שבב חכם קטן. שבב זה מושתל בכל מפתח לרכב משנה זו. השבב החכם הזה נקרא TRANSPONDER או בעברית ציפ אימובילייזר. המפתח שבידינו עשוי להיראות כמפתח רגיל, פשוט וסטנדרטי לחלוטין. אך למעשה אין זה נכון. החל משנת 1996 בכל מפתחות הרכבים מוטבע שבב חכם שכזה. השבבים מתחלקים לסוגים שונים כאשר חלקם חכמים יותר וחכמים פחות. ולפיכך לשאלה:

כמה עולה לשכפל מפתח לאוטו / לרכב / למכונית ? תשובות רבות.

אמחיש את הדוגמא הזו בהקבלה למקצוע הרפואה. נניח שאפנה לסוחר רכבים ואשאל אותו "כמה עולה לקנות אוטו?". כפי שלכל סוג של רכב יש מחיר משלו, כך גם לכל סוג של שבב יש מחיר שונה. כפי שהמחיר של BMW והמחיר של סוסיתא אינו זהה. על כן, מחיר שכפול מפתח אימובילייזר לרכב משתנה בהתאם לגורמים שונים. המחיר תלוי באיכות השבב החכם, מכשירי השכפול והגלמים של המפתחות.

חברת מרכז המפתח מספקת שירותי שכפול מפתח אימובילייזר לכל סוגי הרכבים, אנו בעלי וותק של 32 שנה בתחום המנעולנות ולפיכך אין מתחרים לנסיון שלנו בתחום.
שכפול מפתח אימובילייזר לרכב הוא נושא רגיש הכרוך בניסיון מקצועיות ואמינות ללא פשרות.


התאמת מפתח ומחיקת מפתחות ממחשב הרכב. גם במידה ואבדו כל המפתחות לרכב, לנו יש פתרון.

באפשרותנו להתחבר למחשב הרכב ולמחוק מפתחות שאבדו או שוכפלו על מנת למנוע מגנב או אדם זר שברשותו מפתח להניע את הרכב.

שלט משולב מפתח לרכב

באפשרותנו לשכפל גם מפתחות המשולבים עם שלט וברשותנו שלטים וגלמים מקוריים וחליפיים של היצרנים השונים. חשוב לדעת שלמרות שהמחיר שלנו כולל שכפול על גבי מפתח מקורי. שכפול על גבי מפתח סיני בעל שבב חכם עשוי לפגוע במערכת המחשב ואף לצור מצב בו הלקוח מנסה להניע את הרכב והרכב אינו מניע לאור השימוש בשבב לא איכותי.


מדוע לשכפל מפתחות לרכב במרכז המפתח ולא בסוכנות הרכב? מה ההבדל ? סוכניות הרכב והמוסכים המורשים הם אינם מנעולנים אלא מכונאים.

כאשר לקוח פונה אל המוסך בבקשה לשכפל מפתח, פונה המוסך אל מנעולן אשר עובד איתו בשיתוף פעולה. המנעולן מספק לו את המפתח ומבקש ממנו לחרוט ולעתים אף לקודד אותו. כל גורם נוסף המעורב בשכפול וקידוד המפתח מביא לעליית המחיר ומייקר את התהליך.
זה לא אומר ששכפול מפתח במוסך המורשה יגיב אחרת או יהיה מחומר איכותי יותר. הנפקות היא אך ורק במחיר שכן בסופו של דבר הגורם אשר משכפל ומקודד את השבב הנו מנעולן ולא מוסכניק. לכן אין סיבה להיות פראייר ולשכפל מפתח במוסך אשר ירוויח את עמלת התיווך שלו מהמנעולן.

אם לא מצאתם את הרכב שלכם ברשימה, אין זה אומר שאיננו יכולים או יודעים לשכפל את המפתח שלו. ברשותנו מלאי מגוון ועצום של מפתחות שלטים וכמובן פתרונות.

מוזמנים להתקשר על מנת לקבל את הצעת המחיר המשתלמת ביותר בשוק. כל ההצעות ינתנו רק בטלפון 077-4362672 או WHATSAPP

מוזמנים להתקשר על מנת לקבל את הצעת המחיר המשתלמת ביותר בשוק. כל ההצעות ינתנו רק בטלפון 077-4362672 או WHATSAPP

דילוג לתוכן