יש לכם שאלות ? פשוט התקשרו אלינו: טלפון: 077-4362672

שכפול מפתח לרכב בתל אביב

שכפול מפתח לרכב בתל אביב

צור קשר עכשיו לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית לשכפול מפתח לרכב בתל אביב

077-4362672 

שכפול מפתח לרכב בתל אביב הינו המומחיות שלנו. אנו משכפלים ומקודדים את כל סוגי מפתחות האימובילייזר לרכבים לרבות שלטים מקוריים לרכב. זקוק לשירות שכפול מפתח לרכב בת"א? אנו במרכז המפתח ממוקמים במרכז תל-אביב ומספקים שירותי מנעולנות ושכפול מפתחות אימובילייזר לכל סוגי הרכבים. אנו משכפלים גם שלטים מקורים ושלטי נוחות.


לשכפול מפתח לרכב בתל אביב התקשר למספר 077-4362672 או שלח הודעה ב WHATSAPP למספר 052-7426242.

 

איך לבחור איפה לשכפל מפתחות?

תל אביב היא מרכז המטרופולין העסקי של ישראל ובעלת כמות העסקים הכי גבוה לנפש. היתרון הגדול ללקוחות שכמעט בכל רובע של תל אביב תוכלו למצוא מנעולן רכב או מקצוען לשכפול מפתחות. אבל איך תוכלו לבחור את נותן השירותים הטוב ביותר? הנה מספר טיפים .

1. בחרו נותן שירות בעל ניסיון של שנים. מקצוען רכב בעל 20 שנות ניסיון לפחות, הוכיח מקצועיות , שירות ואמינות לאורך שנים אחרת לא יכל העסק להתקיים. הרבה פעמים המקצוע עובר בתוך המשפחה מאב לבנו , ולכן ההמלצה הראשונה שלנו לבחור נותן שירות וותיק.

2. מקצוען בתחום הרכב , יהיה חבר בארגון המנעולנים של ישראל ויחזיק תעודות יושר מטעם המשטרה לאישור לפריצת רכב במקרה הצורך.

3. מנעולן רכב מקצוען יהיה בדרך כלל איש מקצוע שמטפל במספר רב של יצרני רכב שונים כולל שכפול רכב של רכבי יוקרה. אם נותן השירות שאליו התקשרתם לא נותן שירות גם לרכבי מרצדס, BMW , פולקסווגן ועוד , יתכן מאוד שכדאי לכם להמשיך לחפש מנעולן רכב אחר.

בנוסף, חשובה המקצועיות – בשיחה של 5 דקות , תוכלו לדעת בקלות אם מדובר במקצוען אמיתי , או איזה חאפר. בעל מקצוע אמין , יתן לכם הסבר מקיף על התהליך בטלפון ויוכל לתת לכם הצעת מחיר בוואטספ כאשר תשלחו לו את הדגם הספציפי של הרכב שלכם. אנו ממליצים לכם לקבל כמה הצעות מחיר שונות רק ממומחים שמדורגים גבוה בגוגל וקיבלו מאות של המלצות. מה לעשות שעדיין הכי כדאי לסמוך על גוגל מאשר המלצות של אתרים שאתה לא יודע מי עומד מאחריהם.

5. ציוד דיאגנוסטיקה – מקצוען רכב איכותי , יבקש מכם לבוא עם הרכב על מנת שיוכל לתת את הטיפול הטוב ביותר עם הציוד המשוכלל ביותר שברשותו. חפשו באתר של נותן השירות , תמונות, סרטונים מקצועיים של בעל הבית , מסביר על השירות שאותו הוא מספק והסתכלו גם על המעבדה שלו.

 

שכפול מפתח אימובילייזר לרכב בתל אביב

מכת גניבות הרכבים החלה בשנת 1996. יצרני הרכב החליטו לשפר את מיגון הרכב והמציאו שבב חכם קטן. שבב זה מושתל בכל מפתח לרכב משנה זו. השבב החכם הזה נקרא צ'יפ אימובילייזר. המפתח שבידינו עשוי להיראות כמפתח רגיל , פשוט לחלוטין. אך למעשה גם אם אנו חושבים שהוא מפתח טיפש, יש בו שבב חכם שכזה. השבבים מתחלקים לסוגים חכמים יותר וחכמים פחות ולפיכך יש שוני בעלות השכפול. 

איך זה עובד? כשמכניסים את המפתח לסוויץ' האימובילייזר שברכב שולח אות למפתח, המפתח מחזיר אות שמעיד על כך שיש התאמה ונותן "אישור" להניע את הרכב. במהלך שכפול המפתח צריך לקודד במדויקאת השבב שנמצא במפתח כך שיתאים לשבב הנמצא ברכב, אחרת הרכב לא יניע.
 

חשוב לדעת

 שכפול מפתח עושים אצל מנעולן רכב או מרכז שירות לשכפול מפתחות ולא אצל מוסך. המוסכים המורשים גובים עלויות מנופחות היות ומוקד הרווח שלהם הוא טיפולי הרכב ולכן הם לא מחזיקים את כל הציוד הדרוש לשכפול מפתחות. פעמים רבות המוסכים מוציאים את עבודת השכפול החוצה למנעולן רכב ולמעשה רק גוזרים קופון על הפעולה.

כמה עולה לשכפל מפתח לאוטו / לרכב / למכונית ? תשובות רבות.

ברשותכם אקביל את השאלה לדוגמא מוחשית יותר על מנת לפשט את הדברים. נניח שאפנה לסוחר רכבים ואשאל אותו "כמה עולה לקנות אוטו?". זו הקבלה ברורה לכך שלכל סוג של רכב ולכל סוג של שבב יש מחיר שונה.
כפי שהמחיר של BMW והמחיר של סוסיתא אינו זהה. על כן, מחיר שכפול מפתח אימובילייזר לרכב משתנה בהתאם לאיכות השבב החכם, מכשירי השכפול והגלמים של המפתחות.

חברת מרכז המפתח מספקת שירותי שכפול מפתח אימובילייזר בתל-אביב לכל סוגי הרכבים, אנו בעלי וותק של 32 שנה בתחום המנעולנות ולפיכך אין מתחרים לנסיון שלנו בתחום.
שכפול מפתח אימובילייזר לרכב הוא נושא רגיש הכרוך באמינות ללא פשרות.

זמנים ועלויות

שכפול מפתח פשוט עם אימובלייזר  וללא שלט לוקח כ- 20 דקות . המחיר יכול לעלות מ- 200 שקלים ועד 1000 שקלים והוא תלוי אך ורק בסוג הרכב, סוג הצ'יפ, מקום השכפול במעבדה או בשטח וסוג השלט המבוקש.

שכפול מפתח עם אימובלייזר + שלט ייקח כחצי שעה וייעלה מ- 300 שקלים ועד 1000 שקלים. 

 

 

התאמת מפתח ומחיקת מפתחות ממחשב הרכב

גם במידה ואבדו כל המפתחות לרכב, לנו יש פתרון. באפשרותנו להתחבר למחשב הרכב ולמחוק מפתחות שאבדו או שוכפלו על מנת למנוע מגנב או אדם זר שברשותו מפתח להניע את הרכב.

שכפול מפתח לרכב בתל אביב
שכפול מפתח שלט לרכב בתל אביב

 באפשרותנו לשכפל גם מפתחות שלט וברשותנו שלטים וגלמים מקוריים וחליפיים של היצרנים השונים.
חשוב לדעת שלמרות שהמחיר שלנו כולל שכפול על גבי מפתח מקורי. שכפול על גבי מפתח סיני בעל שבב חכם עשוי לפגוע במערכת המחשב ואף לצור מצב בו הלקוח מנסה להניע את הרכב והרכב אינו מניע לאור השימוש בשבב לא איכותי.

שכפול על גבי מפתח סיני בעל שבב חכם עשוי לפגוע במערכת המחשב ואף לצור מצב בו הלקוח מנסה להניע את הרכב והרכב אינו מניע לאור השימוש בשבב לא איכותי.

שכפול מפתח לרכב בתל אביב
מדוע שכפול מפתח לרכב בתל אביב דווקא אצלנו ולא בסוכנות הרכב? מה ההבדל ?

סוכניות הרכב והמוסכים המורשים הם אינם מנעולנים אלא מכונאים. כאשר לקוח פונה אל המוסך בבקשה לשכפל מפתח פונה המוסך אל מנעולן אשר משתף עמו פעולה. המנעולן מספק לו את המפתח ומבקש ממנו לחרוט ולעתים אף לקודד אותו. בכל פעם שיתווסף גורם לשכפול וקידוד המפתח כך תתייקר העלות.
אין הבדל בחומר גלם ובטיבו הנפקות היא אך ורק במחיר. בסופו של דבר הגורם אשר משכפל ומקודד את השבב הנו מנעולן ולא מוסכניק.
לכן אין סיבה להיות פראייר ולשכפל מפתח במוסך אשר ירוויח את עמלת התיווך שלו מהמנעולן..

לפרטים נוספים לשכפול מפתח לרכב בת"א צור קשר באמצעות טופס צור קשר

גם אם רכבכם אינו מופיע ברשימה אין זה אומר שאיננו יכולים או יודעים לשכפל אותו, ברשותנו מלאי מגוון ועצום של מפתחות לרכבים ושלטים למכוניות.
צרו קשר על מנת לקבל פרטים נוספים באשר לשכפול מפתח לרכב בתל אביב.
Testimonials
No testimonials were found.

שכפול מפתח לרכב בת"א בסניף הראשי

יצחק אלחנן 10 ת"א

077-4362672

052-7426242

 

סניפים בהם נית לשכפל שלטים לשערים:

  1. יצחק אלחנן 10 ת"א
  2. נחלת יצחק 30 ת"א
  3. ירושלים 63 אזור
דילוג לתוכן