יש לכם שאלות ? פשוט התקשרו אלינו: טלפון: 077-4362672

פינקוד לרכבים

קוד קידוד וחיתוך לרכב

מרכז המפתח CarKey4U מספק שירות הספקת פינקוד לרכבים בצורה ממוחשבת לראשונה בישראל.  אנחנו תמיד מקדימים את כל המתחרים ומספקים שירות חדשני ובלעדי של קודים לקידוד מפתחות אימובילייזר וחיתוך ממוחשב של גלמים. חסכון עצום בזמן עבודה, סיוע ותמיכה חינם לכל רכישת פינקוד בעת הקידוד / החיתוך. אנו מספקים קוד קידוד וחיתוך לרכב.

קוד קידוד וחיתוך לרכב

מה זה פינקוד (קוד אלקטרוני) Electronic PinCode ?

פינקוד או קוד אלקטרוני הוא צירוף של תווים אותיות ומספרים בלועזית. צירוף זה מתבקש ונדרש לקידוד מפתחות עם שבב ביחידת האימובילייזר שברכב. עם השנים יצרניות המכשירים לקידוד שבבים פיצחו את האלגוריתמים של יצרניות הרכבים ובנו מכשירי קידוד אשר עוקפים את הפינקוד. לרוב למוסכי הרכב יש גישה חופשית או מבוקרת לפינקודים אלו. כאשר אנו מעוניינים לקודד מפתח לרכב צרפתי כון פיג׳ו רנו או סיטרואן יחידת האימובילייזר דורשת מאיתנו במהלך הקידוד לספק קוד. הקוד המיוחל מהווה מחד גיסא הגנה מפני קידוד מפתחות בידי מי שאינו מורשה ומעקף של יחידת האימובילייזר מחד. מאידך, זהו ניסיון כושל ברוב המקרים של יצרניות הרכב למנוע ממנעולנים לשכפל מפתחות ללקוחות ובכך להבטיח כי מי שמעוניין במפתח נוסף לרכב יפנה בלית ברירה למוסך מורשה. במידה ואתה זקוק למכשיר אשר עוקף פינקוד או מחשב עבורך פינקוד בשטח הנך מוזמן לצור עמנו קשר ואנו נספק לך את הפתרון המתאים. ברשותנו מחשבוני פינקוד אלקטרוני ל: ניסאן, הונדה, סוזוקי, מזדה, קיה, יונדאי, יגואר, פולקסווגן, אודי, סיאט, סקודה, אופל, פורד, איסוזו ועוד יצרני רכב רבים.

מהו קוד מכאני Mechanical Key Cutting code ?

הקוד המכאני גם הוא מהווה צירוף של ספרות ואותיות המרכיבות ביחד צופן לחיתוך הלהב של המפתח. כאשר אנו זקוקים למפתח במצב של אובדן מוחלט של המפתחות עומדות בפנינו שתי אפשרויות: האחת, לפרוץ את כלי הרכב ולייצר מפתח מכאני. הזנה של הקוד המכאני במכונת חיתוך ממוחשבת כדוגמא: viper של silca האיטלקית תייצר לנו מפתח מדויק ב- 100% לעתים אף מדויק יותר ממפתח שחוק של לקוח אשר נפגם עם השימוש במהלך השנים.

כיצד ניתן להשיג את קוד קידוד וחיתוך לרכב?

על מנת להשיג את הקוד המכאני עומדות בפנינו מספר אפשרויות התלויות ביצרן הרכב. אם מדובר ברכב מתוצרת OPEL לדוגמא, את הקוד המכאני ניתן לשלוף מכלי הרכב באמצעות מכשיר דיאגנוסטיקה. (לדוגמא: Abrites Commander – ניתן לרכוש אצלנו ומיועד למשתמשים מנוסים בלבד). באמצעות תוכנת מחשב וחיבור לשקע התקשורת OBD נאתר את הקוד המכאני ונוכל לשכפל מפתחות נוספים ללא תוספת עלות (עלות של הקוד).
יצרנים אחרים כגון פולקסווגן ואודי מספקים את קוד החיתוך על גבי תווית. זו תווית אשר מוצמדת למפתח המקורי אשר מסופק לקונה במעמד רכישת כלי הרכב.
אפשרות נוספת היא איתור הפינקוד המוסתר בכלי הרכב באזורים קבועים כפי שעושה יצרנית הרכבים HONDA.
ולסיום, במידה ואין לנו גישה לקוד או שאין בידינו את הכלים לפרוץ את כלי הרכב ולספק שירות מקצועי ללא נזק (רכבי יוקרה או רכבים חדשים) ניתן לרכוש את הפינקוד ממוסך או מנותן שירות כפי שאנו מספקים.

כיצד זה עובד ?

אנו מספקים מגוון חבילות לרכישת פינקודים. ראשית יש להיכנס לקישור הבא: פינקוד לרכב
ולבצע רישום מלא. על מנת לבצע רישום יש להקיש את מספר העוסק המורשה או ח.פ. יש להזין שם מלא, כתובת דואר אלקטרוני ואתר בית במידה ויש. במידה ורכשת מאיתנו מוצר בעבר (גלמים, שלטים, שבבים ציוד קידוד וכל מוצר אחר אותו אנו מיבאים ומשווקים) אין צורך להירשם ! הקשת מספר העוסק המורשה או הח.פ. תזהה אותך ותעביר אותך אוטומטית לשלב הבא.
לאחר מכן תדרש להקיש פרטים מזהים אודות הרכב, פרטים אלו מוצפנים ומאוחסנים בחוות שרתים מאובטחת לצורך בקרה של משטרת ישראל וכחות הביטחון במידה ונדרש לכך בעתיד. צוות הטכנאים שלנו יקבל הודעה מיידית על צג המחשב במרכז השליטה של CarKey4U ובמקביל הטכנאי התורן יקבל sms אוטומטי מהמערכת המתריע לו כי ביקשת לקבל פינקוד. כך אנו מוודאים שתמיד יש מישהו שמטפל בך ולא שוכח !

למרות שהעמוד הנו תחת בנייה האפליקציה ושירותי הפינקוד כבר פעילים !
לפרטים נוספים צרו עמנו קשר טלפוני ב- 077-4362672 או ב WHATSAPP.
יצרן
הערות
זמן אספקה
טוקנים
 SEAT / SKODA  לא זמין  לא זמין  
 AUDI  לא זמין  לא זמין  
 HYUNDAI  קוד קידוד וחיתוך  30 דקות  
 KIA  קוד קידוד וחיתוך  30 דקות  
 Daewoo  קוד קידוד  3 שעות  
 CITROEN  קוד קידוד וחיתוך  3 שעות  
 MAZDA קוד קידוד בלבד  1 שעה  
 MAZDA קוד קידוד 8C  3 שעות  
 MAZDA קוד חיתוך בלבד  3 שעות  
 FORD  עד שנת 2012 קוד קידוד  1 שעה  
 HONDA  קוד קידוד  3 שעות  
 NISSAN  BCM2PIN  15-30 דקות  
 NISSAN  VIN2KEY קווד חיתוך  3 שעות  
 NISSAN  קוד קידוד לניסאן ישן  15-30 דקות  
CHRYSLER  קוד קידוד וחיתוך  3 שעות  
CHEVROLETE  קוד קידוד  2-3 שעות  
RENAULT  קוד קידוד  3 שעות  
RENAULT  קוד חיתוך וקידוד  3 שעות  
PEGAUET  קוד קידוד וחיתוך  3 שעות  
 DODGE  קוד קידוד וחיתוך  3 שעות  
 VOLKSWAGEN  לא זמין  לא זמין  
 SMART  VIN2KEY  3 שעות  
 SMART  קוד קידוד  3 שעות  
 OPEL  לא זמין  לא זמין  
 JAGUAR  קוד קידוד  3 שעות  
 JEEP  קוד קידוד וחיתוך  3 שעות  
 ROVER  קוד קידוד  3 שעות  
 MG  קוד קידוד  3 שעות  
 ROVER קוד חיתוך   3 שעות  
 MG  קוד חיתוך  3 שעות  
 TOYOTA  קוד קידוד  3 שעות  
 LEXUS  קוד קידוד  3 שעות  
 LAND ROVER  קוד קידוד  3 שעות  
דילוג לתוכן