יש לכם שאלות? פשוט התקשרו אלינו: 077-4362672

מפתח לרנו מגאן (אינפרא אדום)שכפול מפתח לרנו

שכפול מפתח אינפרא אדום לרנו, תיקון מפתח אינפרא אדום לרנו וחידוש מפתח אינפרא אדום (אימובילייזר) לרנו מגאן ורנו סניק שנתונים 1995-19999
לאור החידוש הטכנולוגי והבלעדי בשוק עמוד זה תחת בניה והוקם לאחרונה
במידה והמידע המובא בעמוד זה אינו עונה על השאלות נשמח לסייע לכם באמצעות הטלפון

אם בבעלותך רנו מגאן או רנו סניק אשר יוצרה בין השנים 1995 ל- 1999 בוודאי יעניין אותך הפוסט הבא. מפתחות האימובילייזר של רנו מגאן בשנתונים אלו אובזרו באמצעי אבטחה אשר מושתת על טכנולוגיית אינפרא אדום (INFRA RED). משמע יחידת אימובילייזר אשר פועלת על בסיס של נורה המשדרת אור שאינו נראה לאדם. במידה וניסית לשכפל בעבר מפתח לרכב שלך בוודאי נתקלת בקשיים רבים. עד מי שאיבד מפתח לרנו מגאן / סניק 95-99 נאלץ לפנות אל המוסך המורשה ולהזמין מצרפת מפתח נוסף. נשמע מוזר ? לא תתפסו אותנו בשקר ! אצלנו הכל אמיתי.
עד לאחרונה לא הייתה כל אפשרות לשכפל פתח אינפרא אדום ועלות מפתח שכזה נאמדת בסכום הזוי של כ- 1400 ש"ח !

מי שאיבדת את כל המפתחות לרכב ונותר ללא מפתחות נאלץ להשבית את הרכב ולהמתין כ- 14 ימי עבודה עד אשר יגיע אליו מפתח מקודד מצרפת. לחילופין  באפשרותו של בעל הרכב לגרור את הרכב לבעל מקצוע עצמאי שינטרל את האימובילייזר לחלוטין, עם כל החסרונות של אבדן המיגון ופונקציית פתיחת הדלתות האוטומטית !
חשבון פשוט ומהיר של עלות הגרירה + עלות ביטול יחידת האימובילייזר + התקנת מערכת נוחות של שני שלטים אשר יאפשרו בעתיד לפתוח ולסגור את הרכב מרחוק = עולה בהרבה על הפתרון שאנו מציעים !!!

מהפכה בעולם מנעולנות הרכב ! לראשונה בעולם – CarKey ISRAEL מספקים שירות שכפול חילוץ וקידוד מפתחות אינפרא אדום לרכבי רנו מגאן ורנו סניק.

להלן מגוון השירותים והפתרונות אותם אנו מציעים לבעלי רנו מגאן / סניק 95-99:

  • חילוץ טלפוני מהיר במקרה של תקלת מפתח מכל מקום בארץ !
  • הזמנת מפתח חלופי
  • קידוד מפתח חלופי
  • שירות מיוחד למנעולנים מוסכים וספקי חלפים
  • שיפוץ וחידוש מפתח אינפרא אדום לרנו
  • תיקון מפתח אינפרא אדום לרנו שאינו מניע או מניע לסירוגין

 

דילוג לתוכן