יש לכם שאלות? פשוט התקשרו אלינו: 077-4362672

תיקון מחשב רכב

תיקון מחשב רכב מכל הסוגים לכל סוגי הרכבים. מעבדת תיקוני מחשב הרכב המקצועית שלנו מספקת שירות רחב למחשבי רכב. אנו מתקנים ומשפרים ניהול מנוע ecu לכל סוגי הרכבים במחיר המשתלם ביותר.אנו מבצעים תיקון והחלפת מחשב מנוע באמצעות צוות מקצועי ועתיר ניסיון המתמקצע בנישת תיקון מחשבי הרכב.

זיהוי תקלה במחשב הרכב

  • נורת אזהרה – נורת בדיקת מנוע או באנגלית check engine אשר נדלקת עשויה להעיד על תקלה. כאשר הנורה דולקת הדבר יכול להצביע על בעיה במנוע אך אין זה אומר שהמקור שלה או במחשב המנוע. על מנת להסביר זאת טוב יותר נדמה מצב בו אתם מגיעים לרופא ומדווחים על כאבים בגב. כמה פעמים הרופא אמר לכם כי הכאב מגיע דווקא מהברך או מאזור הצוואר? אותו דבר בעניין מחשב הרכב שלכם. זו הסיבה שלרוב אינכם יכולים לעלות על התקלה לבד והנכם זקוקים לאנשי מקצוע מיומנים. תקלה אשר מופיעה במחשב הרכב יכולה להגיע ולהשליך על מקור אחר לגמרי.
  • רכב אינו מגיב להנעה – אם הנכן מנסים להניע את הרכב שוב שוב, מסובבים את המפתח בסוויץ ואין תגובה להנעה, הדבר בהחלט יכול להצביע על בעיה במחשב הרכב. לעיתים לא מגיע signal ל ecu או שיש תקלה במחשב הרכב.
  • מנוע הרכב אינו מגיב כראוי – אחד התיקונים הנפוצים שאנו מבצעים במעבדה הינו שיפור ביצועי המנוע. אם הביצועים של מנוע הרכב שלכם אינם טובים במהלך הנהיגה יכול להיות שמדובר בחוסר איזון של דלק אוויר. גם בעית תזמון מנוע יכולה להילקח כאן בחשבון. כך או כך אנו יכולים לתקן, לשפר ולהאיץ פלאים את תפקוד המנוע ברכבכם.
  • הרכב זולל דלק
  • תיקון מערכת בלמים abs .
This template supports the sidebar's widgets. Add one or use Full Width layout.
דילוג לתוכן