יש לכם שאלות? פשוט התקשרו אלינו: 077-4362672

שכפול מפתח שלט יונדאי

אבדו כל המפתחות לרכב יונדאי ? זקוק למפתח שלט נוסף? לנו יש את כל הפתרונות!

שכפול מפתח שלט יונדאי לכל הדגמים ב CARKEY4U.

מרכז המפתח מספק שירותי שכפול וקידוד מפתחות אימובילייזר לרכבי יונדאי (HYUNDAI). אנו משכפלים מפתח ליונדאי סונטה, אקסנט, גטס, I30, I50, I20, I25 וכל שאר דגמי יונדאי לרבות דגמים ביבוא אישי אשר אינם מוכרים לרוב בארץ. גם אם איבדת את כל המפתחות אנו נמחק את המפתחות הישנים של הרכב מהמחשב. לאחר מכן נקודד עבורך מפתחות חדשים על מנת למנוע שימוש במפתחות שנגנבו.

להלן רשימת דגמים לדוגמא אשר להם אנו מספקים שירותי שכפול מפתח / שלט:

* שכפול מפתח לרכב יונדאי גטס (HYUNDAI GETZ)
* שכפול מפתח לרכב יונדאי אקסנט (HYUNDAI ACCENT) , I30 , I20,  I25,  I10 , סנטה פה ( SANTA FE) , סונטה, IX30 , IX35. אקוס, קונה , ורהקרוז, VENUE , וולוסטר, טוסון , GX350 , GX30 ועוד. 

מחיר שכפול מפתח שלט ליונדאי

עלות שכפול מפתח שלט לרכב יונדאי תלוי בדגם הרכב, שנת היצור וסוג המפתח. על מנת לחסוך עלות במחיר השכפול מפתח תמיד ניתן לשכפלו ללא שלט. עלות שכפול שלט מייקרת את התהליך ואינה נחוצה להנעת הרכב. זאת במידה ובידכם מפתח שלט עם שבב אימובילייזר. אם ברשותכם מפתח חכם העלות יקרה יותר והמקום לחסכון קטן יותר. השלט הוא מה שמניע את הרכב במקרה דנן.

שחזור מפתח לרכב יונדאי

במידה ולא דאגתם לשכפל מפתח נוסף ואבדו לכם כל המפתחות לרכב, כעת יש צורך בשחזור מפתחות. שחזור הינו הליך מורכב יותר משכפול וכן יקר ומורכב יותר. כך או כך לנו יש את כך הפתרונות עבורכם. במידה ואבד לכם המפתח לרכב צרו איתנו קשר. צוות מנעולני הרכב המקצועי והמיומן שלנו יגיע עד לרכבכם וישחזר לכם את המפתחות במקום. במידה ותרצו נוכל למחוק לכם את המפתח שאבד מן הרכב על מנת שמי שימצא אותו לא יוכל להניע את הרכב.

על מנת לשכפל מפתח לרכב יונדאי יש לבקר במרכז השירות.  צור עמנו קשר בטלפון שמספרו 077-4362672 או לחץ כאן לדרכי ההגעה ושעות הפעילות של מרכז השירות.

דילוג לתוכן