יש לכם שאלות? פשוט התקשרו אלינו: 077-4362672

שכפול מפתח לרכב פיג'ו

שכפול מפתח לרכב פיג'ו

זקוק למפתח נוסף לרכב פיג'ו PEUGEOT ?

אנו מספקים שירות שכפול מפתח אימובילייזר לכל דגמי פיג'ו. לרבות שכפול מפתח המשולב בשלט ומפתח אימובילייזר לרכב פיג'ו

זקוק לשכפול מפתח לרכב פיג'ו? ברשותך מפתח בית שלט לרכב פיג'ו המפתח נשבר ?

אנו מספקים שירות תיקון למפתח פיג'ו אשר נשבר והחלפתו בבית שלט חדש !

שכפול קידוד והתאמת מפתח אימובילייזר לכל דגמי פיג'ו לרבות יבוא אישי 

לקבלת שירותי מנעולן רכב לרכבי פיג'ו צור עמנו קשר, למפת הגעה, הטלפון שלנו דרכי ההתקשרות ושעות הפעילות  לחץ כאן

אני זקוק לשכפול מפתח לרכב פיג'ו ברשותי מפתח קופץ (מפתח אולר עם שלט) כמו בתמונה ? מה הפרוצדורה ? כמה זה עולה לי ?

רכבי פיג'ו וסיטרואן ידועים בתור רכבים בעלי מחשבים רגישים מאוד לתקלות.  כאשר משכפלים מפתח קופץ או קבוע משולב שלט, על המנעולן להתחבר לשקע התקשורת של מחשב הרכב. שכפול מפתח שלט תחליפי סיני לפיג'ו שאינו עמיד בפני נזקים עשוי לגרום לתקלות במחשב הרכב ולפגוע באחריות היבואן. לפיכך, כאשר מדובר ברכבי פיג'ו וסיטרואן אנו מציעים מפתחות ללא שלט אשר אינם מצריכים חיבור למחשב הרכב או מפתחות משולבים שלט מקוריים אשר מגיעים ממוסכי פיג'ו.

מדוע לשכפל אצלנו ולא במוסך ?

מחיר ושירות. אנו מקבלים הנחה ממוסכי היבואן ואתם נהנים מהנחה זו.

שכפול מפתח לרכב פיג'ו

לא אכפת לי לשכפל מפתח נוסף ללא שלט, רק שיניע את הרכב, האם זה אפשרי ? כן . ניתן לרכוש מאיתנו מפתח אימובילייזר (עם קוד) שיניע את הרכב מבלי שיהיה בו שלט. החיסכון מתבטא במאות שקלים. כך יראה המפתח החדש:

 

שכפול מפתח לרכב פיג'ו
שכפול מפתח אימובילייזר שמניע ללא שלט לרכב פיג'ו

אז איך אני פותח את האוטו ? עם המפתח ! בדלת הנהג, מקיש קוד בקודנית במידה ויש קוד ומניע עם המפתח הרזרבי.

אבל מה עם האזעקה? בתוך המפתח יש שבב אימובילייזר וניתן להניע את הרכב למרות שאין בו שלט.

כל שעליכם לעשות על מנת לקבל הצעת מחיר למפתח לרכב פיג'ו או סיטרואן משולב שלט הוא לשלוח לנו תמונה של רישיון הרכב. ניתן לשלוח תמונה באמצעות WHATSAPP לטלפון שמספרו 052-7426242. בתוך זמן קצר נחזור אליכם עם הצעת מחיר. אין צורך להתקשר אין לנו את המחירים ואלו מתעדכנים על בסיס יומי. חובה לשלוח אלינו את רישיון הרכב על מנת לקבל הצעת מחיר.

*** שימו לב ! יש לשלוח את רישיון הרכב ב- WHATSAPP בלבד. אין לנו אפשרות לקבל הודעות SMS / MMS.  ראשית יש להוסיף את המספר 052-7426242 לזיכרון המכשיר. לאחר מספר דקות תתרענן רשימת אנשי הקשר ותוכלו לראות אותנו ב- WHATSAPP. במידה ואינכם רואים אותנו ברשימה כבו והדליקו מחדש את מכשיר הטלפון.

במידה ואתם זקוקים למפתח ללא שלט, רק מפתח מניע ניתן להגיע בשעות הפעילות ללא תיאום מראש עם הרכב ועם תעודה מזהה וללא פינקוד!

בין השירותים אותם אנו מספקים לרכבי פיג'ו:

 • שכפול מפתח אימובילייזר לרכב פיג'ו
 • תיקון מפתח לרכב פיג'ו – מפתח שחוק אשר מניע לסירוגין או מתפקד שלא כראוי. מפתח משולב בית שלט אשר נשבר, תופעה ידועה בקרב מפתחות שלט פיג'ו !!!)
 • שחזור מפתח לרכב פיג'ו מאובדן מוחלט (במידה וברשותך רכב פיג'ו ואבדו לך כל המפתחות ככל הנראה עליך לייצר ולשחזר מפתח המקורי. אנו  נקודד עבורך שבב אימובילייזר למפתח הרכב הנחוץ לצורך הנעת רכבך ונמחק ממחשב הרכב את המפתחות הישנים. 
 • החלפת סוללה לשלט פיג'ו
 • שכפול מפתח חכם לפיג'ו
 • התאמת מפתח לרכב פיג'ובמידה וברשותך מפתח שונה לדלתות ולמתג ההצתה / מיכל הדלק אנו נתאים עבורך מפתח אחד אחיד לכל המנעולים.

 • קידוד מפתח אימובילייזר לרכב פיג'ו
 • מחיקת מפתחות ישנים ממחשב אימובילייזר – רכשת רכב יד 2 והנך חושש כי נותר בידי הבעלים הקודם מפתח נוסף. אם כן אנו נסייע לך ונמחק ממחשב הרכב מפתחות "לא מורשים" וכך נסכל גניבה והנעה של הרכב בידי אחרים.
 • מנעולן לרכב  פיג'ו– פריצה ופתיחת רכבים ללא נזק באובדן מפתחות מוחלט. צוות מנעולני רכב מנוסה עם וותק של 30 שנות ניסיון ישמח לסייע לך לפרוץ את הרכב ללא כל סימן ונזק במהירות וביעילות.
שכפול מפתח לרכב פיג'ו
שכפול מפתח חכם לרכב פיג'ו
גלריית תמונות שכפול מפתח לרכב פיג'ו
גם אם הדגם שברשותך אינו מופיע ברשימה, אין זה אומר שאין באפשרותנו לשכפל אותו. צור עמנו קשר עוד היום ונציג שירות ישמח לסייע לך.
 • שכפול מפתח פיג'ו 106, שכפול מפתח פיג'ו  107, שכפול מפתח  פיג'ו 206
 • שכפול מפתח פיג'ו 207, שכפול מפתח פיג'ו 208, שכפול מפתח  פיג'ו 3008, שכפול מפתח  פיג'ו 301 ,שכפול מפתח פיג'ו 306, שכפול מפתח  פיג'ו 307
*למען הסר ספק, אנו לא מייצגים את חברת פיג'ו, אנו רוכשים מהם מפתחות מקוריים ומקודדים אותם עבורכם.
דילוג לתוכן