יש לכם שאלות? פשוט התקשרו אלינו: 077-4362672

צילינדר MT5

מבצע חסר תקדים בהתקנת צילינדר לבית ולעסק לתושבי המרכז – התקנת צילינדר MT5

חברת מולטילוק הכריזה בשנת 2013 על צילינדר מתוכחם מהמתקדמים בעולם. מדובר בצילינדר MT5 Top Security וכשמו כן הוא !
צילינדר מוקשח המיוצר תחת תו תקן ישראל ואשר עומד בסטנדרטים עולמיים. צילינדר mt5 ומונע פריצות ברמה הגבוהה ביותר המוכרת עד כה בשוק הישראלי ולעניות דעתנו אף בתחום האבטחה העולמית.

היתרונות של צילינדר mt5:

 • מחיר אטראקטיבי – צילינדר mt5 של מולטילוק נמכר היום במחיר שווה לכל נפש, אנו מניחים שהסיבה לכך היא מלחמה במנעולנים ניידים (מנעולנים אשר אינם בעלי עסק במבנה ומגיעים ללקוח עם הציוד באצעות ניידת שם מתחיל ומסתיים כל בית המלאכה שלהם). זאת ועוד לאור התוכנית יצאת צדיק של חיים הכט המסקרת מנעולנים מושחתים ולא מקצועיים. לכן מוצר ברמת אבטחה מהגבוהות בעולם נמכר היום במחיר שווה לכל נפש אשר מביא את הצרכן להחלטה משכילה כי אין סיבה לרכוש צילינדר סיני ממנעולן מפוקפק.
  גם ארגון המנעולנים עושה מאמצים כבירים להילחם בתופעה של מנעולנים ״חאפרים״ אך לדאבוננו אינו מקבל את הרוח הגבית אותה מנסה להשיג.
  לדברי ארגון המנעולנים:
  ״ ב"ארגון המנעולנים בישראל" נמצאים מרבית המנעולנים הבכירים, המקצועיים והאמינים ביותר בארץ.
  זה זמן רב שאנו בארגון המנעולנים מנסים להביא למודעות אצל חברי כנסת והיו מספר פגישות עם מספר ח"כים בכדי להעביר את  חוק המנעולנים. רק כך יהיה ניתן לפקח על כל המנעולנים בארץ ולמקצועיותם .לכן, מומלץ ביותר לכל אזרח אשר זקוק לשירותי מנעולן, לפנות למנעולן שחבר בארגון המנעולנים בישראל. שם הוא יקבל את המנעולן הטוב, המקצועי והאמין ביותר.״
  למעבר לאתר ארגון המנעולים הישראלי וצפייה בתגובה


 • בקרת שכפול – צילינדר mt5 מבוקר שכפול באמצעות כרטיס ועל מנת לשכפל אותו נדרשת מכונת שכפול ממוחשבת אשר עולה עשרות אלפי שקלים ואינה נתונה לידיו של כל מנעולן ״נייד״ אשר מגיע עם ניידת אל הלקוח או מנעולן רחוב אשר למד בבית ספר למנעולנים שאף גורם בארץ לא הסמיך אותו להיות כזה. המנעולנים אשר מקבלים לידיהם  את מכונת השכפול המשוכללת של צילינדר ה- mt5 חותמים על ערבויות ומקבלים לידיהם גלמים (מפתחות) אשר מסומנים באמצעות מספר סידורי ייחודי לאותו המפיץ. כך לחברת מולטילוק יש בקרה מושלמת מהיכן הגיע המפתח, מי שכפל אותו ומי מכר את הצילינדר.
  כאשר אתה זקוק למפתח נוסף עליך להגיע לנקודת השירות דהיינו המשווק המורשה או בשפת מולטילוק ״המשכפל המורשה״. המשכפל המורשה  נבחר תחת זכוכית המגדלת של חברת מולטילוק.
 • שכפול מבוקר באמצעות כרטיס שכפול מגנטי ללא יד אדם – במכונת השכפול של mt5 הוטמעו שפתיים מגנטיות אשר קוראות כרטיסים בדומה לכרטיסי האשראי אשר בארנק שלנו. כאשר אנו פונים למשכפל מורשה עלינו לספק לו את הכרטיס בלבד. אין צורך להגיע עם מפתח. הפטנט הגאוני הזה מונע שכפול של המפתח ללא כרטיס. המכונה פשוט לא מסוגלת ״לקרוא״ מפתח ולייצר לו ״תאום״ היא יכולה לשכפל ולייצר מפתח לצילינדר mt5 אך ורק באמצעות הכרטיס המגנטי !
 • פרופיל אזורי ייחודי – חברת מולטילוק חילקה את מדינת ישראל למחוזות ובידי כל קבוצת מנעולנים פרופיל ייחודי. לפיכך ישנה אבטחה מוגברת שכן גם אם יחליט מנעולן באזור הדרום למשל ״לעגל פינות״ ולספק שירות לא כשר של שכפול מפתח mt5 הדבר לא יהיה אפשרי עבורו טכנית.
  הפרופילים של המרכז אינם מופצים בדרום ולהפך. אין באפשרותו של אותו מנעולן לרכוש את הפרופיל המוגן של מנעולן אחר.
 • בעלי דירות – משכיר את הדירה לדייר חדש ? אתה יכול להיות בטוח שהדייר לא יכול לשכפל את המפתח. בסיום תקופת השכירות כאשר המפתח יוחזר לידך תוכל להעבירו לדייר הבא ולישון בשקט. לאחר שקראת את הפסקה במלואה אתה בטוח מבין שהשוכר לא יכול בכל סכום שרק יציע למנעולן לשכפל את המפתח ללא הכרטיס המגנטי. הפטנט הזה חוסך לבעלי הדירות המושכרות מאות שקלים בשנה. כבר אין צורך להחליף צילינדר לאחר שהדייר עזב !

כאשר בוחרים צילינדר לבית או לעסק אין ספק שבקרב הישראלים השיקול הראשון הוא שיקול כלכלי והשיקול השני במקרה זה הוא הפן של אבטחת הבית או העסק. למרבא הפלא מחירו של צילינדר mt5 מצדיק את מחירו. מדובר בצילינדר אשר יאריך ימים, הוא מותאם לאקלים הישראלי ולתנאים הסביבתיים.
כאשר צרור המפתחות נופל לנו על הרצפה הוא אוסף מהרחוב אבק, שומן חול ומזיקים אחרים אשר אינם בריאים לצילינדר. אם נתקין בבית או בעסק צילינדר סיני (לדוגמא צילינדר מתוצרת מגנום או רב מגן) רוב הסיכויים שנמצא את עצמו יום אחד תקועים בחוץ !
כאשר המפתח אוסף את שלל הגורמים המזיקים ונכנס אל תוך הצילינדר בבית עם הזמן אלו נשארים בתוך הצילנדר ופוגעים בתוף ובפינים.
הצילינדרים מורכבים מחלקים עדינים וכמובן שמדובר במוצר מכאני ולא אלקטרוני. הוספה של חומר משמן (ספריי wd40 או זזקל) הופכים את הצילינדר לדביק.
הפתרון של שימון צילינדר שאינו פועל במיטבו הנו פתרון רגעי אשר גורם לנזק גדול עוד יותר. אנו הישראלים נוטים לחפש פתרונות מהירים וקלים אשר בסופו של דבר עולים לנו יותר. צילינדר mt5 עמיד יותר לאבק לכלוך ושלל מזיקים הוא מיוצר בארץ ומותאם לתנאים בארץ !

לקריאה נוספת על צילינדר mt5 ולעיון ברשימת המשכפלים המורשים ניתן לבקר באתר הבית של חברת מולטילוק בדף היעודי שבקישור הבא – לחץ כאן למעבר
כמובן שאנו מופיעים כמשכפלים מורשים ברשימה !
כמו כן אנו נמנים בין המנעולנים המקצועיים אשר חברים בארגון המנעולנים בישראל ובארגון המנעולנים האירופאי.

ארגון המנעולנים בישראל

דילוג לתוכן